خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

اطلاعیه سایت

سلام خدمت شما کاربران گرامی، دوستانی که تمایلی به پرداخت اینترنتی مبلغ فایل ها ندارند، می توانند مبلغ فایل را به شماره کارت زیر، کارت به کارت کرده و نام فایل موردنظر و کد رهگیری را به شماره های زیر پیامک و یا از طریق تلگرام ارسال کنند تا فایل از طریق ایمیل یا تلگرام (به درخواست شما) برای شما ارسال شود.

شماره کارت: 6037997225225383 - بانک ملی به نام سید محمد علوی

شماره تماس و پیامک: 09176858460 (سید محمد علوی - تلگرام)

با تشکر - مدیریت سایت

انواع آنتن های وایرلس

انواع آنتن های وایرلس

انواع آنتن های وایرلس

تعداد صفحات : ۴۵ | قابل ویرایش

به تکنولوژی ارتباطی اطلاق می شود ، که  در آن  از امواج  رادیویی ، مادون قرمز و Wireless مایکروویو،به جای سیم وکابل،برای انتقال سیگنال بین دودستگاه استفاده می شود.

مقدمه

به تکنولوژی ارتباطی اطلاق می شود ، که  در آن  از امواج  رادیویی ، مادون قرمز و Wireless مایکروویو،به جای سیم وکابل،برای انتقال سیگنال بین دودستگاه استفاده می شود. ازمیان این دستگاه هامی توان پیغامگیرها، تلفن های همراه ، کامپیوتر های قابل حمل ، شبکه های کامپیوتری ، دستگاه های مکان یاب، سیستم های ماهواره ای و PDA ها را نام برد.

Wireless فواید تکنولوژی

به کابر امکان استفاده از دستگاه های متفاوت ، بدون نیاز به سیم یا کابل ، در حال Wirelessتکنولوژی حرکت را می دهد . شما می توانید  صندوق پست الکترونیکی خود را بررسی کنید ،  بازار بورس را زیر نظر بگیرید ، اجناس مورد  نیاز را خریداری  کنید و یا حتی برنامه  تلویزیون مورد علاقه خود را تماشا کنید  . بسیاری از زمینه های  کاری از جمله مراقبت های  پزشکی ، اجرا قوانین و سرویس های خدماتی دارند. Wirelessاحتیاج به تجهیزات ثابت : از امواج رادیویی استفاده می کند وخط دید مستقیم برای برقراری ارتباط  لازم Wirelessسیستم، این  سیستم ها از آنتن های ثابت Wireless دارد . بر خلاف تلفن های همراه  و یا  دیگر دستگاههای استفاده  می کنند و به طور کلی می توانند جانشین مناسبی برای شبکه های  کابلی باشند ومی توانند برای ارتباطات پرسرعت اینترنت و یا تلویزیون مورد استفاده  قرار گیرند .امواج رادیویی وجود دارند که می توانند اطلاعات بیشتری را انتقال دهند و در نتیجه از هزینه ها می کاهند.

منابع

www.wikipower.ir

www.prozhe.com

www.parsbook.com

۴۵,۰۰۰ ریال – خرید
اشتراک گذاری مطلب

معادله امنیتی *

تمامی حقوق این سایت، متعلق به وبسایت "خرید فایل" می باشد. - طراحی شده توسط پارس تمز