خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
خانه » پایان نامه های علوم انسانی » پایان نامه های اقتصاد » نقش مشاغل خانگی در اقتصاد مقاومتی

اطلاعیه سایت

سلام خدمت شما کاربران گرامی، دوستانی که تمایلی به پرداخت اینترنتی مبلغ فایل ها ندارند، می توانند مبلغ فایل را به شماره کارت زیر، کارت به کارت کرده و نام فایل موردنظر و کد رهگیری را به شماره های زیر پیامک و یا از طریق تلگرام ارسال کنند تا فایل از طریق ایمیل یا تلگرام (به درخواست شما) برای شما ارسال شود.

شماره کارت: 6037997225225383 - بانک ملی به نام سید محمد علوی

شماره تماس و پیامک: 09176858460 (سید محمد علوی - تلگرام)

با تشکر - مدیریت سایت

نقش مشاغل خانگی در اقتصاد مقاومتی

نقش مشاغل خانگی در اقتصاد مقاومتی

نقش مشاغل خانگی در اقتصاد مقاومتی

تعداد صفحات : ۷۵ | قابل ویرایش

امروزه کسب وکارهای خانگی از بخشهای حیاتی و ضروری فعالیت های اقتصادی کشورهای پیشرفته محسوب می شود.

مقدمه

امروزه کسب وکارهای خانگی از بخشهای حیاتی و ضروری فعالیت های اقتصادی کشورهای پیشرفته محسوب می شود. ایجاد کسب وکارهای خانگی از نظرشغل و رفع بیکاری جوانان موجب تنوع دگرگونی زیادی در اجتماع و اقتصاد هرکشور میشود .

برای جوانان و خانم ها کسب و کارهای خانگی نقطه شروع مناسبی برای راه اندازی کسب و کارهای شخصی و ثروت افرینی است.زیرا راه اندازی ان در مقایسه با دیگرانواع کسب و کار ساده ترو کم هزینه ترمی باشد.

حقیقت آن است که مشاغل خانگی به دلیل مزایای خاص در جهت رفع بیکاری بسیار موثر بوده و در کشورهایی که برنامه هایی را برای تقویت این مشاغل به کار گرفته اند و نتایج موفقیت آمیزی نیز رسیده اند.

ایجاداشتغال به حداقل سرمایه امکان کار کردن به صورت پاره وقت دوره آموزشی کوتاه مدت و عدم نیاز به فضای خاص وقابلیت های انکار ناپذیری است. این گونه مشاغل داشته و ضرورت توجه جدی به این مسئله را اشکار میسازد.

برای اینکه یک کسب و کار خانگی رشد نماید و برای نسل های اینده نیز بقا داشته باشدبایستی یک برنامه ریزیکسب و کار انجام شود.علاوه براین به ذلیل اهمیت روز افزون این نوع کیب و کارها هم برای جامعه هم برای اقتصادملت ها حمایت هایی نیز بایست از سوی دولت ها دراین راستا انجام شود.

ترکیب چندین عامل برای برای توضیح و تشریح موفقیت و بقای کیب و کارهای خانگی لازم است .از ان جمله می توان به مواردی مانند فرهنگ خانواده و خصوصیات هرکدام از اعضای عوامل محیطی و نوع کسب و کار و موارد دیگر اشاره کرد.

۷۵,۰۰۰ ریال – خرید
اشتراک گذاری مطلب

معادله امنیتی *

تمامی حقوق این سایت، متعلق به وبسایت "خرید فایل" می باشد. - طراحی شده توسط پارس تمز